ART / Lithographs / Silkscreen 10333729
nr 1033 3729
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
Lior, 172/250, girl, sheet: 64x90, löst blad,
SILKSCREEN, Lior, 172/250, Flicka, bladets mått: 64x90, löst blad
Ron Lior, artist, born 1971.
Withdrawn
Monday April 25 2016
at 19:13:35